VIZOS

Baltarusijos Vizos Lietuvos Respublikos piliečiams

Forminimo Terminas Per 2 d.d Per 5 d.d
Vienkartinė privati (iki 30d.) 64 € 38 €
Tranzitinė vienkartinė (į vieną pusė) 45 € 20 €
Tranzitinė dvikartinė (į abi pusės) 53 € 26 €
Tranzitinė daugkartinė (pagal Rus. vizą) 73 € 47 €
Reikalingi dokumentai :
 • Pasas, galiojantis mažiausiai 3 mėn po vizos galiojimo pabaigos
 • 1 spalvota nuotrauka
 • kelionės draudimas
 • anketiniai duomenys

Vizos į Kinija

Vizos į Kinijos Liaudies Respubliką

Vizos Tipas Per 3-4 d.d. Per 7 d.d.
antrad.–ketvir/ketvir.- antrad. antrad.-antrad/ketvir.-ketvir.
Vienkartinė 3 mėn. 115,00 EUR 90,00 EUR
Dvikartinė 6 mėn. 125,00 EUR 100,00 EUR

Reikalingi dokumentai :

 • Pasas (galiojantis mažiausiai 6 mėn po vizos galiojimo pabaigos, pase turi būti 2 laisvi lapai vizoms, šalia vienas kito)
 • 1 spalvota nuotrauką
 • Kelionės draudimas
 • bilietų rezervacijos kopija
 • viešbučio rezervacijos kopija
 • anketiniai duomenys

 

Vizos į kinija: kaip ją gauti?

Kelionės į Kiniją yra planuojamos vis dažniau: šiandien galima rasti tikrai puikių kelionių pasiūlymų, o šioje šalyje tikrai yra ką pamatyti. Norintys vykti į šią šalį, gana dažnai teiraujasi, kaip Kinijos viza yra gaunama, kokių dokumentų tam reikia ir t.t. Taigi, kaip visa tai vyksta, ir ką svarbiausia žinoti?

Reikalingi dokumentai

Vizos į Kiniją gamybai bus reikalingas galiojantis Lietuvos respublikos piliečio pasas (kelionės metu jis turi galioti dar bent pusę metų), ne senesnė nei šešių mėnesių spalvota nuotrauka (3,5×4,5cm), lėktuvo bilietų rezervacijos kopija (turėtų matytis buvimo Kinijoje terminas), viešbučio rezervacijos kopija (čia turėtų matytis viešbučio svečio vardas ir pavardė ir viešnagės dienų skaičius), draudimas bei asmens anketiniai duomenys (vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, darbovietė, užimamos pareigos, telefono numeris). Taip pat prašoma nurodyti asmens, su kuriuo būtų galima susisiekti nelaimės atveju, kontaktus.


Kiek laiko truks Kinijos vizos gamyba?

Kinijos viza gali būti pagaminama vos per kelias dienas, tačiau tai jums kainuos kiek brangiau. Įprastai Kinijos viza yra pagaminama per savaitę, ir tokiu atveju yra taikoma standartinė kaina. Svarbu žinoti tai, kad Kinijos konsulatas dirba tik antradieniais ir ketvirtadieniais, tad vizos gamybos terminas priklausys nuo to, kada pateiksite prašymą pagaminti reikalingą vizą.


Kreipkitės į pasirinktą bendrovę

Dėl laiko stokos dažniausiai nusprendžiama pasirinkti tokią įmonę, kuri galėtų reikalingus darbus atlikti už jus. Tereikia nuspręsti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu palankiausiu, ir netrukus galėsite susitarti dėl jums reikalingų paslaugų teikimo. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai tiesiog pateikti reikalingus dokumentus bei sumokėti nustatyto dydžio mokestį – tuomet beliks tik palaukti, kada Kinijos viza bus pagaminta.

Gali būti išduodamos turistinės vizos (vienkartinės iki 3 mėn. arba dvikartinės iki 6 mėn.) bei verslo vizos (daugkartinės, teikiamos iki 6 arba iki 12 mėnesių). Tuo atveju, jei jums yra reikalinga verslo viza, gali tekti pateikti daugiau duomenų, tad tokiais atvejais pasikonsultuokite su specialistais, kurie užsiima tarpininkavimu gaminant vizas į Kiniją.

 

Vizos į Rusijos Federaciją

Vizos forminimo trukmė Turistinės vienkartinės vizos iki 30 d.
3 d.d. 117 €
10 k.d. 76 €

Reikalingi dokumentai:

 • Pasas
 • 1 spalvota nuotrauka (matinė, spalvota, baltame fone 3.5 ant 4.5)
 • Kelionės draudimas (vizos galiojimo trukmė priklauso nuo draudimo dienų skaičiaus)


Pastabos:
 Užsakymo diena- neįskaitoma , skaičiuojama nuo sekančios darbo dienos.
Dėmesio: Skaičius, esantis šalia vizos kainos (x) nurodo, kiek laiko (d.d., k.d.) pasas bus laikomas ambasadoje. Laiku nepateikus paso, vizos išdavimo data nusikelia.

 

Forminimo terminas 12 mėn.
Šalyje galima išbūti 180d.
Per 9 d.d. 129 €

Komercinės daugiakartinės Rusijos viza forminama – jei žmogus yra turėjęs RUSIJOS vienkartinę – daukartinę  vizą per paskutinius 12 mėn. ir nors kartą su ja važiavęs.

Reikalingi dokumentai:

 • Pasas
 • 1 spalvota nuotrauka
 • Kelionės draudimas
 • Tikslūs anketinia duomenys ( darbovietė, adresas, užimamos pareigos, gyv. adresas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigracijos metai į Lietuvą (jei gimė ne LR), RUS vizos kopija.