vykti.lt | Jungtiniai arabų emyratai
59
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-59,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Jungtiniai arabų emyratai

Elegancija ir grožiu spindinti Prancūzija
Romantiškąją Prancūziją būtų galima prilyginti meilei iš pirmo žvilgsnio: čia atvykus šalis taip apsuka galvą, lyg būtum pabučiuota pasakų princo ar pabudintas princesės prisilietimo. Šalis garsėja vienais gražiausių miestų, kultūrinėmis pramogomis, pasakiškais kraštovaizdžiais ir romantiškomis pilimis ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.
Galima sakyti, jog bent kartą pamatyti romantiškąjį Paryžių – kone kiekvieno svajonė. Meno mėgėjai trokšta numinti takus Luvro muziejuje ir gėrėtis įstabiausiais meno kūriniais pasaulyje, o užkietėję romantikai – leisti laiką Lotynų kvartale, legendomis apipintame Monmartre ir galų gale užkopti į žavingąjį Eifelio bokštą. Paryžiuje itin gausu muziejų (Orsė, Paryžiaus dailininkų K. Monė, P. Ogiusto Renuaro, P. Gogen. V. van Gogo kolekcijos, Imigracijos, Reklamos muziejai ir kt.), o unikali Sitės sala su Paryžiaus Dievo Motinos katedra sugrąžins į V. Hugo „Paryžiaus katedra“ knygos puslapius.