vykti.lt | Graikija
82
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-82,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Graikija

Graikija – 3000 salų valstybė, tad mėgstantiems atostogauti šioje šalyje – naujų vietų atostogoms ir nematytų salų atradimui užteks visam gyvenimui. Antikos laikus menanti respublika turi ko pasiūlyti visiems keliautojams.

Tūkstantmečius menantys istoriniai objektai, apipinti mitais, legendomis ir tradicijomis sudomins ekskursijų gerbėjus, kuriems puikiai tiks žemyninė šalies dalis. Nuostabiai skanus maistas, kiekvienoje saloje turintis savo gavybos tradicijas, su gausybe jūros gėrybių, daržovių, padažų, alyvuogių ir sūrių, bei gardus vynas patiks kulinariniams turistams ir gurme patiekalų ieškovams.

Tiems, kurių prioritetas aktyvios atostogos Graikijoje, gali nuomuotis automobilį ar dviratį ir leistis į nuostabių jūros ir kalnų panoramų kelionę arba plaukti laivu užsukant į krištolo tyrumo lagūnas. Šeimos su vaikais ir paaugliais atras gausybę pramogų didžiosiose šalies salose, o mėgstantys ramų poilsį, nudžiugs galimybe ilsėtis smėlio paplūdimiuose arba laukiniuose uolų paplūdimiuose. Jaunimui gausybę pramogų, barų ir restoranų pasiūlys pagrindiniai Graikijos kurortai.