vykti.lt | Bulgarija
84
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-84,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Bulgarija

Atostogos Bulgarijoje dažnam asocijuojasi su poilsiu smėlio paplūdimiuose, šopskos salotomis bei keptais kalmarais. Per pastaruosius dešimtmečius šis kraštas bei poilsio zonos labai atsinaujino ir iš senamadiško virto moderniu atostogų regionu su madingais viešbučiais, gausybe puikių restoranų, šurmulingais barais bei autentiką išsaugojusiais lankytinais objektais, švelniu klimatu ir prieinamomis kainomis.

Bulgarija – viena labiausiai tinkamų šalių poilsiui su šeima: vos 2 valandų skrydis iš Vilniaus, ne daugiau kaip valandą trunkantis pervežimas iš oro uosto į viešbuti, smėlėti paplūdimiai, ne per karštas oras – tai idealus sprendimas keliaujant su mažais vaikais. Auksinės kopos, Saulėtas krantas, Albena, Sozopolis, Elenite, Obzoras – tai tik nedaugelis kurortų, kuriuose puikiai įsitvirtino pasaulinės viešbučių grandinės, siūlančios europinio lygio aptarnavimą, įvairius maitinimo tipus bei SPA paslaugas. Vandens sportas, išvykos laivu, iškylos visureigiais, ekskursijos į Akmenų mišką, rožių slėnį bei pakeliui matomi spalvingi kilometrus besitęsiantys saulėgrąžų laukai – tik dalis to, ką galite pamatyti ilsintis Bulgarijoje.